Sybilla Piekarska

Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej i Lek. Med. Estetycznej

ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1997 roku.

Od 1998 do 2002 roku pracowała w największym w Polsce Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, gdzie zajmowała się leczeniem ciężko oparzonych pacjentów i rekonstrukcją zniekształceń pooparzeniowych z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia stosowanych w wiodących placówkach tego typu na świecie.

Od 2002 roku pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. W tym czasie w latach 2000 – 2006 odbyła specjalizację z chirurgii ogólnej, którą ukończyła egzaminem z oceną bardzo dobrą.

W latach 2008 – 2012 odbyła szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, które ukończyła egzaminem z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem.

W tym czasie dodatkowo szkoliła się z zabiegów chirurgii plastycznej w kraju i za granicą.

Ukończyła również liczne kursy z zabiegów Medycyny Estetycznej między innymi z profesjonalnych technik podawania Botoxu, wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy kwasem hialuronowym, a także z mezoterapii igłowej.

Od 2007 roku operuje w ramach własnej Prywatnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Szpitalu Chirurgii Plastycznej CMR w Bielsku Białej.

Od 2012 pełni funkcję ordynatora w prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej WeissKlinik w Chorzowie. Współpracuje również z doktorem Leo Giedrojcem w Klinice Chirurgii Plastycznej Czar-Med w Białymstoku.

Od 2012 roku wykłada również Chirurgię Plastyczną w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.