PERFEKT-MED Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Dr Sybilla Piekarska

 

OPERACJE USZU

Innowacyjna metoda korekcji odstających uszu

Dlaczego chirurgia plastyczna ?

Mój wybór zawodu lekarza wynikał z powołania i chęci niesienia pomocy innym, a moje zdolności manualne i kreatywność pomogły mi w wyborze wymagającej specjalizacji jaką jest chirurgia plastyczna. To profesja, w której nie ma stałych szablonów i schematów – każdy pacjent jest inny i każdy wymaga indywidualnie dobranych rozwiązań, których nie można znaleźć na stronach podręczników. Tylko doświadczenie i wyobraźnia pozwalają przewidzieć prawdziwe, końcowe efekty zabiegu. Ciało ludzkie jest żywe, zmienne, poddawane procesowi grawitacji i upływającego czasu, więc trzeba skupić się nie tylko na stanie obecnym, ale i umieć przewidzieć efekt naszej pracy po latach.

Jak zdobyłam doświadczenie zawodowe ?

Na początku pracy zawodowej skupiałam się głównie na zabiegach rekonstrukcyjnych, co pomogło mi rozwinąć technikę operacyjną i całościowy pogląd na proces leczenia, a także dawało wiele satysfakcji z prawidłowo wykonanych zabiegów zarówno mnie jak i moim pacjentom. Dzięki wieloletniej współpracy z doktorem Giedrojćem – chirurgiem plastycznym znanym nie tylko w Polsce, ale i na świecie, rozwinęłam wiele nowych metod operacyjnych, których stosowanie skutkowało bardzo dobrymi wynikami estetycznymi i zadowoleniem pacjentów.

Zamiłowanie do chirurgii plastycznej i estetycznej zdecydowało , że po kilkunastu latach pracy jako chirurg plastyk w wielu różnych klinikach w Polsce , a szczególnie na Śląsku postanowiłam oferować Państwu moje doświadczenie również w swojej własnej klinice Perfekt-Med. w Tychach.

Jakim jestem człowiekiem ?

Przede wszystkim umiem zrozumieć i wysłuchać drugą osobę i wczuć się w jej indywidualną sytuację. Nigdy nie odmówiłam pomocy jeśli tylko mieściło się to w moich kompetencjach. Zawsze staram się wszystko wytłumaczyć i ułatwić leczenie tak, aby pacjent nie czuł się zagubiony czy niepewny. Wspólnie z pacjentem przechodzę całą drogę od pierwszego spotkania aż do uzyskania pozytywnego efektu zabiegu.

Co oznacza dla mnie bycie uczciwym lekarzem ?

Na świecie istnieją tysiące różnych technik zabiegów plastycznych i estetycznych, a pęd życia i pogoń za pieniądzem może powodować niejednokrotnie stosowanie nie do końca bezpiecznych czy sprawdzonych metod leczenia. Ja kieruję się podstawową zasadą – uważam, że nie powinno się proponować pacjentom takich zabiegów, których nie wykonałoby się u siebie czy swoich bliskich. Dzięki takiemu podejściu, mojemu doświadczeniu, a także ciągłemu doskonaleniu i obserwacji tego co w ostatnim czasie dzieje się na rynku medycznym oferuję państwu zabiegi bezpieczne, a zarazem dające dużą satysfakcję z wyników estetycznych.

   Pomoc Wsparcie Konsultacje

tel. 601 508 408

poniedziałek – środa – piątek

9:00 – 12:00

klinika@perfekt-med.pl

Lekarze specjaliści

Przynależność organizacyjna